CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Získejte ZDARMA vstupenku pro sledování filmu 1 Pole:

Explore latest in-depth consciousness experiments, measured using cutting-edge technology

Unlock exclusive access to behind-the-scenes footage and hundreds of unedited hours from the movie-making process

Membership grants exclusive access to the director's latest movie materials and updates. Join now for insider content

O filmu:

Nový film "Co my jen víme?"!
"Nový standard toho, co je to vědomí"

(Lee Carroll)

Průlomový, mimořádný nový film s předními experty: Greggem Bradenem, Dr. Brucem Liptonem,
Lynne McTaggart, Dr. Toddem Ovokaitysem, Leem Carrollem, Dr. Rollinem McCratmy, Dr. Rogerem Nelsonem, 
Profesorem Carlem Venturou, Profesorem Konstantinem Korotkovem, Peggy Phoenix Dubro a mnoha dalšími…

Tento dokumentární film vám přinášíme díky štědrému přispění lidí jako jste vy pro naší 
neziskovou organizací Universal Fundraising Organization Inc.

Trailer 1 Field - 1 pole:

1 Pole, celý film, režisérský střih

Režie: Tsipi Raz
Produkce: Tsipi Raz, Eli Singer
Původní hudba: Robert Haix Coxon Animace: Roi Werner
Israel 2019 | 120 min | anglicky
Dokument
Dostupné titulky: čeština, angličtina, španělština, portugalština, ruština, arabština, hebrejština

Všechny kultury a starodávné tradice vyprávějí o tom, že naše bytí dalece přesahuje hmotu.
Dokument "1 Pole" používá vědecké nástroje 21. století k prozkoumání této hypotézy skrze vetkané příběhové linie: životní příběhy a výzkum významných osobností v oblasti vědomí a vědeckých experimentů, to vše pod dohledem výzkumných institutů a vědců z celého světa.

Lze změřit Ducha?
Existuje pole, které vše propojuje?
Můžeme použít vědomí k ovlivnění našich životů, těl a našeho prostředí tak, že to překoná působení genů či environmentálních omezení, se kterými jsme se narodili?


Zde si můžete přečíst některá hodnocení:

Gregg Braden

Autorem pěti bestsellerů dle hodnocení New York Times, vědec,
mezinárodní lektor
"Tento nový film je ÚŽASNÝ!!
Rozhodně stál za ty roky, které trvalo jej vytvořit…
Těším se, až ho konečně uvidím i na velkém plátně…
Díky za tvou vizi a odhodlání."

Bruce H. Lipton, PhD

Autor bestselleru Biologie víry

"Tento film skutečně odhaluje povahu toho, jak naše vědomí ovlivňuje tuto planetu.
Je velmi důležitý pro evoluci naší planety."

Lee Carroll

Channeler, spíkr a spisovatel
Kryonův channeler
"Pevně věřím, že svou popularitou dosáhne oblíbenosti filmu "Co my jen víme".
Věřím, že je to naprosto zásadní film a že nastaví nový standard pro to, co je vědomí, možná ho i znovu definuje coby důležitého hráče ve fyzice."

Professor Konstantin Korotkov

Profesor počítačových věd a biofyziky
"Tento film ukazuje, jak důležité je rozvinout naše vědomí.

Ukazuje se to s velkou přesností a je to prokázáno mnoha skvělými vědci z celého světa."

Dr. Jayant k. Bhadury, B.A.M.S

Viceprezident Indické federace jógy
"Možná při sledování tohoto filmu pochopíte, jak energie vše aktivuje.
Přání všeho dobrého pro všechny."

Anders Holte

Zpěvák, skladatel a výzkumník vlivu zvuku a hlasu

Úvodní pozdrav před internetovým vysíláním filmu

John Stuart Reid

Výzkumník v oblasti akustiky
"Tento film je tolik zapotřebí k tomu, aby pomohl při procesu šíření lásky, světla a inspirace k vytvoření světa, ve kterém chceme žít."

Trond Aaronson

Zakladatel Metody Moxite
"Stojíme na prahu zcela nového paradigmatu pochopení lidských energetických polí."

Robert Haig Coxon

Skladatel, hudebník, v Kanadě jeden z nejúspěšnějších New Age umělců
"Tento film znamená tak moc - ukazuje, jak jsou věda a spiritualita propojeny a my si konečně uvědomujeme, že musíme použít obě, abychom se dostali dál."

Více o filmu

Co je to vědomí a jaká je jeho moc?
Je možné ho testovat s pomocí vědeckých nástrojů?
Toto jsou otázky, které vedly k vytvoření filmu "1 POLE".
Pro prozkoumání těchto otázek jsme si jako platformu zvolili cestu po Izraeli, kterou vedl channeler Lee Carroll, v kombinaci s 19 vědeckými experimenty pod dohledem mezinárodních výzkumných institutů, které zkoumaly tvrzení učiněná během této cesty.

Deset dní byl známý channeler společně s vědci a stovkami účastníků z celého světa na cestě, která začala pouhé 2 dny po tzv. nožové intifádě.
Během této cesty napříč zemí a ve stínu stále narůstající vlny násilí předal Lee prohlášení ohledně léčivých schopností lidského vědomí a existence energetického pole, kterému říká prostě jen "pole" - je to pole, které propojuje vše, co je.

Pokud se lidská bytost spojí s tímto polem skrze své vědomí, pak to může přinést osobní či kolektivní léčení s pomocí kolektivního vědomí. Je to spontánní uzdravení, které je nezávislé na chemických substancích a nezávisí na přímém kontaktu - přesahuje čas i prostor.

Tyto myšlenky jsou vysvětleny skrze osobní příběhy a výzkum dalších protagonistů tohoto filmu - někteří z nich se přímo účastnili této cesty: Gregg Braden je autorem čtyř bestsellerů o spojení mezi vědou a spiritualitou; Dr. Todd Ovokaitys vyvinul laserovou technologii pro léčení; Dr. Bruce Lipton, biolog, byl považován za pošetilého, když před 50 lety objevil epigenetiku; Peggy Phoenix Dubro vyvinula léčebnou techniku založenou na vyrovnání elektromagnetického pole; hudebníci Robert Coxon a Anders Holte provádějí studie o léčení prostřednictvím zvuku; Lynne McTaggart je autorkou bestselleru "Pole" a provedla již 30 experimentů zkoumajících vliv kolektivního vědomí na realitu pod dohledem mnoha vědců a univerzit. Dr. Jayant Kumar Bhadury, lékař, viceprezident Indické jogínské federace a potomek proslulé rodiny jogínů. Profesor Carlo Ventura - badatel, který odhalil vliv zvuku na DNA. Trond Aaronson, zakladatel metody Moxite; Dr. Yaron Segal, tento atmosférický fyzik zasvětil svůj život hledání léčby pro svého syna, který se narodil se vzácným neurologickým syndromem, a zjistil, že vlny založené na terapii magnetickým polem, pomáhají lidem s neurologickými poruchami.

Experimenty, které byly zachyceny na kameru při natáčení filmu a souvisely s touto cestou, prováděli a pečlivě zkoumali: Dr. Rollin McCraty - vedoucí vědec Institutu HeartMath; Dr. Roger Nelson - zakladatel "Projektu globálního vědomí" z Univerzity Princeton; profesor Konstantin Korotkov z Univerzity v Petrohradě; Krishna Madappa - duchovní vědec zkoumající životní energie; a John Stuart Reid, výzkumník v oblasti akustiky, který svět zvuku studuje více než 40 let.

Ti všichni už několik desetiletí zkoumají různé aspekty existence tohoto energetického pole.

Experimenty

Film představuje několik experimentů těchto protagonistů, kteří zkoumají vliv vědomí na "pole" bez ohledu na vzdálenost. Testuje se zde vliv na pole během channelingu, meditace či zpěvu. Proběhl zde také experiment, který zkoumal vliv 500 osob v Miami, kteří se snažili změnit úroveň PH ve sklenici vody v Petrohradě s použitím pouze svého kolektivního vědomí atd.

Film začíná prvním dnem cesty po Jeruzalémě a končí posledním experimentem. Více než 10.000 lidí z Izraele a sousedních arabských zemí, států zálivu a ze zbytku světa se účastnilo této události, kterou vedla Lynne McTaggart a která byly vysílána živě na internetu a na obrazovce v divadle v Jeruzalémě. Všichni tito účastníci byli požádání, aby zavřeli oči a soustředili své vědomí na snížení násilí ve Starém městě v Jeruzalémě o deset či více procent.

Zároveň byla posbírána data zachycující energetické pole v Jeruzalémě i po celém světě na více než 70 měřících zařízeních Projektu globálního vědomí, která jsou rozmístěna po celé planetě, od Indie až po USA, v Jeruzalémě a na mnoha dalších místech.

Pokud opravdu existuje jedno energetické pole, které propojuje nás všechny, mohlo by otevřít okno k pochopení vrozené schopnosti člověka uzdravit sebe i svět, mimo omezení genů a historie, která se do nekonečna opakuje?

Místo abychom plýtvali energií na války, možná nastal čas, abychom vytvořili partnerství a prozkoumali jsme nezměrnou sílu kolektivního lidského vědomí.


© 2019 all rights reserved